Sale FSHESE DORE PHILIPS FC6408/01

FSHESE DORE PHILIPS FC6408/01

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 43.990 Lekë

Çmimi special 39.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE DORE PHILIPS FC6408/01
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Teknologjia PowerCyclone 4

Teknologjia PowerCyclone 4 maksimizon rrjedhjen e ajrit dhe e filtron duke ndarë pluhurin nga ajri.

Dizajni i avancuar i enës së pluhurit për zbrazje higjienike

Ena e pluhurit është projektuar me kujdes për të hedhur papastërtitë e grumbulluara pa krijuar një re pluhuri. Hiqet lehtë dhe mban në kontroll pluhurin në sajë të formës së saj unike dhe sipërfaqes së lëmuar.

Pa kabull për liri për të pastruar kudo

Bateritë e rikarikueshme për funksionimin LAN mundësojnë liri për të pastruar kudo. Tani kabllo nuk është më pengesë dhe mund të pastroni lehtësisht dhoma të ndryshme pa asnjë mundim.


Koka TriActive Turbo kap edhe pluhurin më të imët

Koka TriActive Turbo ju ofron performancën më të mirë të pastrimit në dysheme të forta dhe qilima për shkak të një furçë që mbledh të gjitha papastërtitë dhe efikasitetit maksimal të pastrimit për shkak të rrjedhës së optimizuar të ajrit.

Funksionalitet 2 në 1 për pastrimin e dyshemeve dhe mobiljeve

Funksionaliteti 2 në 1 ju jep mundësinë ta perdorni edhe si fshesë dore, për të pastruar lehtësisht dyshemenë dhe mobiljet.

Teknologjia e filtrit me tre shtresa

Filtri me tre shtresa i cili mund të lahet, kapë më shumë se 90% alergen, si p.sh. polen, qimet e kafshëve dhe pluhurin, për ajër të vërtetë të pastër.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FS0767
Marka PHILIPS
Lloji i depozites se pluhurit Depozite plastike
Kapaciteti i depozites (Litra) 0.6
Fuqia e motorrit (Watt) 25.2 V
Fuqia e thithjes (Watt) No
Tipi i filtrit Foam filter
Gjatesia e kordonit (m) Pa kordon / 60 minuta
Funksion larje PO
Mbledhje e kordonit JO
Ngjyra Gri / E zeze
Pesha (kg) 4.7
Fuqia thithese No
Garancia normale 24
Ean Code No
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni