FSHESE DORE KORENTI ROWENTA

Garancia: 24 muaj
5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FSHESE DORE KORENTI ROWENTA
Marka Rowenta

Anëtarësohu

59 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Përfundoni me lehtësi punët

Kjo fshesë dore është projektuar për të ofruar një zgjidhje të shpejtë dhe të lehtë për punët e vogla të përditshme.

Jep rezultate edhe në zona të vështira për t’u arritur

Fshesa e dorës ka një kokë të sheshtë të integruar për akses të lehtë në zona që janë të vështira për t'u pastruar.

E lehtë për t'u përdorur

Doreza ergonomike siguron një mbajtje më të mirë dhe lehtësi në përdorim.

Mund të pastrohet lehtë

Filtri dhe ena që mbledh pluhurin mund të pastrohen lehtësisht.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC0740
Marka ROWENTA
Lloji i depozites se pluhurit Depozite plastike
Kapaciteti i depozites (Litra) 0.35
Fuqia e motorrit (Watt) 3.6 V
Fuqia e thithjes (Watt) No
Tipi i filtrit I Zakonshem
Gjatesia e kordonit (m) Pa kordon / 10 minuta
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit JO
Ngjyra Vishnje
Pesha (kg) 1.2
Fuqia thithese No
Garancia normale 24
Ean Code 095205111453
Garanci shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni