THARESE DHE HEKUROSJE SCIUGARELLA

Garancia: 24 muaj
27.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE DHE HEKUROSJE SCIUGARELLA
Marka Sciugarella

Anëtarësohu

279 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC2350
Marka SCIUGARELLA
Perdorimi Tharese dhe hekurosje
Te tjera Elektrike
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Ean Code N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni