Sale HEKUR BOSCH TDA1022000

HEKUR BOSCH TDA1022000

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.990 Lekë

Çmimi special 4.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR BOSCH TDA1022000
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Niveli i avullit 120 g

Hekurosni me një prodhim avulli nga 80 g deri në 120 g. Sa më i madh të jetë volumi i avullit, aq më shumë kohë do të kurseni.

Teknologjia e pllakës së hekurit

Pllaka e posaçme me dizajnin e saj me 3 faza garanton një shpërndarje ideale të avullit. Teknologjia e hekurosjes në tre faza përfshin proceset e lagies, tharjes dhe zbutjes. Ky proces i hekurosjes, së bashku me rregullimin e sofistikuar të kanaleve të avullit, e bën hekurosjen të rehatshme dhe më pak stresuese.

Energjia

2000W deri në 2300W është minimumi i rekomanduar i energjisë për rezultatet e duhura të hekurosjes me avull.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0664
Fuqia (W) 2200
Lloji i pllakes se hekurosjes Gliss Polladium
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 300 ml
Gjatesia e kordonit 1.9 m
Aksesore te ndryshem No
Presioni i avullit 120 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra E bardhe / Lejla
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002777528

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni