Sale HEKUR BOSCH TDA502412E

HEKUR BOSCH TDA502412E

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 12.990 Lekë

Çmimi special 9.090 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR BOSCH TDA502412E
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

DripStop

Funksioni DripStop është një kontroll i integruar në hekur, i cili kontrollon në mënyrë të pavarur temperaturën e rrjedhës së ujit. Kjo parandalon pikat e ujit dhe shenjat e papërshtatshme të ujit në rroba. Gjithashtu DripStop fuksionon edhe në temperatura të ulëta të hekurit.

Teknologjia e pllakës së hekurit

Pllaka e posaçme me dizajnin e saj me 3 faza garanton një shpërndarje ideale të avullit. Teknologjia e hekurosjes në tre faza përfshin proceset e lagies, tharjes dhe zbutjes. Ky proces i hekurosjes, së bashku me rregullimin e sofistikuar të kanaleve të avullit, e bën hekurosjen të rehatshme dhe më pak stresuese.

3AntiCalc

Funksioni 3AntiCalc, siç nënkupton emri, është një funksion i trefishtë i përbërë nga SelfClean, Calc'nClean dhe një sistem i integruar AntiCalc. Ky funksion parandalon në mënyrë efektive formimin e smërçit dhe rrit jetëgjatësinë e hekurit tuaj Bosch.

AdvancedSteam System

Mos lini asgjë në rastësi kur vjen puna te hekurosja. Ju mund të mbështeteni në sistemin e avancuar AdvancedSteam me një prodhim optimal dhe të fuqishëm avulli. Kjo lejon një shpërndarje të barabartë të avullit dhe deptërtim më të thellë në rroba duke e bërë hekurosjen më të lehtë për ju.

Fuqi 2400 watt

Një ngrohje e mire dhe e shpejtë në një fuqi midis 2400 dhe 2500 watt.

Siguri Double Smart

Siguria e pajisjeve Bosch është jashtëzakonisht e rëndësishme dhe është e kombinuar në mënyrë ideale me funksionin e fikjes automatike smart. Ky funksion ju jep siguri dhe gjithashtu kursen energji. Hekuri fiket pas 30 sekondash kur harrohet ndezur në pozicion pune ose pas 8 minutash kur qëndron në bazën e tij në një pozicion vertikal. Ky është një funksion shumë i përshtatshëm, i sigurt dhe modern i cili siguron hekurosje pa shqetësime.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0666
Fuqia (W) 2400
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 350 ml
Gjatesia e kordonit 2.5 m
Aksesore te ndryshem No
Presioni i avullit 180 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra E bardhe / Jeshile
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002803500

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni