Sale HEKUR ROWENTA DW6010F1

HEKUR ROWENTA DW6010F1

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 11.990 Lekë

Çmimi special 8.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR ROWENTA DW6010F1
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pastrim i lehtë për më shumë jetëgjatësi

Funksioni i integruar kundër grumbullimit të smërçit ruan performancën e avullit dhe rezultatet e hekurosjes mbeten të pandryshuara me kalimin e kohës.

Pllakë rezistente

Pllaka e hekurit është rezistente ndaj gërvishtjeve, rrëshqet mirë dhe është e lehtë për t'u pastruar.


Performancë e fuqishme

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 40 g/min ju jep sasinë e përsosur të avullit për të hequr në mënyrë efikase të gjitha rrudhat. Hekuri gjithashtu prodhon avull të fuqishëm prej 180 g/min për të trajtuar në mënyrë të përsosur rrudhat më të vështira. Fuqia 2500 W mundëson ngrohjen e shpejtë të hekurit.

Hekurosje vertikale

Ky hekur ka një funksion të hekurosjes vertikale nëpërmjet avullit, për heqjen e rrudhave në copa të varura si perdet, kostumet ose veshje të tjera të varura.

Teknologjia Eco

Sistemi i ri Eco ju jep mundesi të kurseni deri në 30% më shumë energji duke ruajtur efiçiencën e hekurosjes.

Mbani të pastra rrobat tuaja

Funksioni i anti-pikimit parandalon hekurin që të lerë njolla uji në rrobat tuaja, madje edhe kur hekurosni në temperaturë të ulët.

Shpërndarje perfekte e avullit

Teknologjia e pllakës së hekurit "Microsteam 400 3D" është unike dhe ka 400 mikro vrima për përhapjen uniforme të avullit.

Rehati në përdorim

Dizajni ergonomik siguron kontroll të plotë të hekurit në duart tuaja.

Saktësi absolute

Maja e hekurit ofron hekurosje të përsosur në çdo detaj. Do të mund të arrini lehtësisht zonat e vështira si jaka, mengët ose rreth kopsave.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0460
Fuqia (W) 2400
Lloji i pllakes se hekurosjes Microsteam
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 300 ml
Gjatesia e kordonit 2 m
Aksesore te ndryshem No
Presioni i avullit 180 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra Jeshile / E Zeze
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 4210101919545

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni