HEKUR TEFAL FV2545E0

Garancia: 24 muaj
5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR TEFAL FV2545E0
Marka Tefal

Anëtarësohu

59 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Jetëgjatësi e garantuar

Hekuri ka funksionin 'anti-clogging' kundër grumbullimit të smërçit dhe vetinë e vetëpastrimit për t’ju ofruar rezultate optimale për shumë gjatë.


Avull i qendrueshëm dhe i fuqishëm

Ju do të keni rezultate të qendrueshme dhe uniforme në pëlhurat tuaja falë avullit të vazhueshëm prej 30 g/min i cili zbut rrobat dhe përmirëson hekurosjen. Nëse keni nevojë për më shumë avull për rrudhat e vështira mund të shtoni deri në 90g/min avull duke shtypur një buton.

Hekurosje vertikale

Funksioni i hekurosjes vertikale është shumë i përshtatshëm për të hequr rrudhat në veshje të varura, xhaketa apo pëlhura delikate.

Pllakë ultra rrëshqitëse

Pllaka ultra rrëshqitëse e hekurit kalon lehtësisht nëpër të gjitha llojët e pëlhurave tuaja. Avulli shpërndahet në mënyrë të barabartë përmes poreve që ndodhen në pllakën metalike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0662
Fuqia (W) 2000
Lloji i pllakes se hekurosjes Ultragliss
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 270 ml
Gjatesia e kordonit 1.8 m
Aksesore te ndryshem No
Presioni i avullit 90 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra E bardhe / Lejla
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3121042545100

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni