Sale HEKUR ARIETE AR10-6224

HEKUR ARIETE AR10-6224

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 2.990 Lekë

Çmimi special 2.090 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR ARIETE AR10-6224
Marka Ariete

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn kompakt

Hekurin Easy Travel mund ta merrni lehtësisht me vete në udhetimet tuaja. Doreza e hekurit ka dizajn ergonomik që përshtatet me duart tuaja dhe mund të paloset për të zënë më pak vend gjatë transportit.

Avull i fuqishëm shtesë

Avulli shtesë prej 70 g/min ju mundëson të hiqni lehtësisht edhe rrudhat më të vështira.

Avull i qëndrueshëm

Hekuri me avull të qëndrueshëm do t'ju ndihmojë të trajtoni në mënyrë efektive të gjitha rrudhat, pavarësisht nga lloji i pëlhurës që po hekurosni. Rimbushet shumë lehtë me ujë.

Hekurosni lehtësisht

Hekuri kompakt ka një pllakë hekurosjeje shume rezistente ndaj gërvishtjeve dhe rrëshket lehtësisht në rrobat tuaja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0754
Fuqia (W) 800
Lloji i pllakes se hekurosjes Inoks
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. No
Kapaciteti i depozites 0.1 Litra
Gjatesia e kordonit JO
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit JO
Funksion vetepastrues JO
Ngjyra E kuqe / E bardhe
Garancia normale 24
Marka ARIETE
Ean Code 8003705107915

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni