Sale HEKUR ARIETE AR10-6235

HEKUR ARIETE AR10-6235

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 2.990 Lekë

Çmimi special 2.090 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

HEKUR ARIETE AR10-6235
Marka Ariete

Detaje

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 18 g/min ju jep sasinë e përsosur të avullit për të hequr në mënyrë efikase të gjitha rrudhat.

Hekurosni pëlhura delikate në temperatura të ulëta pa u shqetësuar për njollat që mund të lënë pikat e ujit pasi hekuri nuk pikon falë funksionit "Anti-Dripping" .

Fuqia deri në 2000 W

Fuqia deri në 2000 W mundëson prodhim të vazhdueshëm avulli për rezultate fantastike të hekurosjes. Rimbushja me ujë është shumë e lehtë.

Shpërthim avulli deri në 140 g

Avulli i fuqishëm prej 140 g ju mundëson të hiqni lehtësisht edhe rrudhat më të vështira.

Pllakë qeramike

Pllaka qeramike është rezistente ndaj gërvishtjeve, rrëshqet mire, shpërndan avullin në mënyrë të barabartë dhe është e lehtë për t'u pastruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0753
Fuqia (W) 2000
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. No
Kapaciteti i depozites 300 ml
Gjatesia e kordonit 2 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 140 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra E bardhe / Vishnje
Garancia normale 24
Marka ARIETE
Ean Code 8003705114265

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni