HEKUR BEKO BKK 2304

Garancia: 24 muaj
3.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR BEKO BKK 2304
Marka Beko

Anëtarësohu

34 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Funksioni anti-drop

Ky funksion parandalon ujin që të rrjedhë mbi rrobat tuaja gjatë hekurosjes në temperatura të ulëta, për të mos krijuar njolla.


Hekurosje vertikale me avull

Ideal për hekurosjen e një perdeje ose një veshjeje. Vetëm vareni në varëse dhe mbajeni dorezën 15-30 cm larg nga veshja.

Pllakë qeramike

Pllaka qeramike me kualitet të lartë është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe minimizon mundësinë që pëlhura të ngjisë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0829
Fuqia (W) 2200
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. JO
Kapaciteti i depozites 300 ml
Gjatesia e kordonit 2 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 70 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra Blu / E bardhe
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842865756

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni