HEKUR BEKO SIM4126B

Garancia: 24 muaj
4.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR BEKO SIM4126B
Marka Beko

Anëtarësohu

49 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Steam-a-round ™

Pllaka qeramike ka një pjesë e cila është projektuar posaçërisht në formën e një rrethi duke lejuar avullin të depërtojnë edhe në zonat më të vështira të pëlhurës, për të siguruar hekurosje të lehtë dhe për të eliminuar të gjitha rrudhat.

Depozita XL

Rezervuari i ujit ka kapacitet prej 300 ml për seanca të gjata të hekurosjes pa ndërprerje.

Mbrojtje e trefishtë

Filtri i ujit, sistemi i anti-kalkare dhe teknologjia e vetë-pastrimit parandalojnë formimin e smërçit që mund të ndikojë në performancën e hekurit.

Funksioni Steam Burst

Funksioni Steam Burst gjeneron avull të fuqishëm (150g / min), i projektuar për të hequr edhe rrudhat më të vështira.

Sistemi i fikjes automatike

Hekuri fiket automatikisht kur e harroni të vendosur në prizë. Sistemi automatik i fikjes ndalon furnizimin me energji të hekurit kur hekuri është kthyer anash, është harruar në pozicion horizontal për 30 sekonda apo është vendosur vertikalisht për tetë minuta.

Fuqia me avull

Presioni i lartë dhe i qëndrueshëm i avullit nga 0-30g / min mundëson hekurosje të shpejtë dhe delikate në të njëjtën kohë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0814
Fuqia (W) 2600
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. JO
Kapaciteti i depozites 300 ml
Gjatesia e kordonit 2.5 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 150 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra Blu / E bardhe
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842039928

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni