Sale HEKUR BEKO SIM7124B

HEKUR BEKO SIM7124B

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.990 Lekë

Çmimi special 4.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR BEKO SIM7124B
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Hekurosje vertikale me avull

Ideal për hekurosjen e një perdeje ose një garderobe. Vetëm vareni në varëse dhe mbajeni 15-30 cm larg nga veshja.

Fikje Automatike

Hekuri Beko kujdeset për sigurinë tuaj po aq shumë sa edhe ju. Falë funksionit të fikjes automatike, tani do të ndiheni të qetë edhe nëse e lini atë në prizë.

Funksioni anti-pikim

Ndalon rrjedhjen e ujit gjatë hekurosjes, madje edhe në temepraturë të ulët.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0815
Fuqia (W) 2400
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. No
Kapaciteti i depozites 350 ml
Gjatesia e kordonit 2.5 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 150 g / min
Funksion vetepastrues Jo
Ngjyra Blu / E bardhe
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842027772

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni