Sale HEKUR BOSCH TDA1023010

HEKUR BOSCH TDA1023010

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 6.490 Lekë

Çmimi special 4.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR BOSCH TDA1023010
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

3AntiCalc

Funksioni 3AntiCalc, siç nënkupton emri, është një funksion i trefishtë i përbërë nga SelfClean, Calc'nClean dhe një sistem i integruar AntiCalc. Ky funksion parandalon në mënyrë efektive formimin e smërçit dhe rrit jetëgjatësinë e hekurit tuaj Bosch.

DripStop

Funksioni DripStop është një kontroll i integruar në hekur, i cili kontrollon në mënyrë të pavarur temperaturën e rrjedhës së ujit. Kjo parandalon pikat e ujit dhe shenjat e papërshtatshme të ujit në rroba. Gjithashtu DripStop fuksionon edhe në temperatura të ulëta të hekurit.

Teknologjia e pllakës së hekurit

Pllaka e posaçme me dizajnin e saj me 3 faza garanton një shpërndarje ideale të avullit. Teknologjia e hekurosjes në tre faza përfshin proceset e lagies, tharjes dhe zbutjes. Ky proces i hekurosjes, së bashku me rregullimin e sofistikuar të kanaleve të avullit, e bën hekurosjen të rehatshme dhe më pak stresuese.

Niveli i avullit 120 g

Hekurosni me një prodhim avulli nga 80 g deri në 120 g. Sa më i madh të jetë volumi i avullit, aq më shumë kohë do të kurseni.

Energjia

2000W deri në 2300W është minimumi i rekomanduar i energjisë për rezultatet e duhura të hekurosjes me avull.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0665
Fuqia (W) 2300
Lloji i pllakes se hekurosjes Gliss Polladium
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 300 ml
Gjatesia e kordonit 1.9 m
Aksesore te ndryshem No
Presioni i avullit 120 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra E bardhe / Blu
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002777085

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni