Sale HEKUR BOSCH TDA3024010

HEKUR BOSCH TDA3024010

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 8.490 Lekë

Çmimi special 6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR BOSCH TDA3024010
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

MultiDirectional: hekurosni në të gjitha drejtimet

Kënaqësia mbi gjithçka. Një shkallë e lartë fleksibiliteti ju garanton rezultate të përsosura në copa krejtësisht të rrudhosura. Kjo është e mundur për shkak të pllakës shumëdimensionale. Një risi dhe një ndihmë e vërtetë kur hekurosni, e cila do të sjellë një buzëqeshje në fytyrën tuaj.

DripStop

Funksioni DripStop është një kontroll i integruar në hekur, i cili kontrollon në mënyrë të pavarur temperaturën e rrjedhës së ujit. Kjo parandalon pikat e ujit dhe shenjat e papërshtatshme të ujit në rroba. Gjithashtu DripStop fuksionon edhe në temperatura të ulëta të hekurit.

3AntiCalc

Funksioni 3AntiCalc, siç nënkupton emri, është një funksion i trefishtë i përbërë nga SelfClean, Calc'nClean dhe një sistem i integruar AntiCalc. Ky funksion parandalon në mënyrë efektive formimin e smërçit dhe rrit jetëgjatësinë e hekurit tuaj Bosch.

Trajtimi i rrudhave më kokëforta

Hekuri prodhon deri në 150 g avull duke ju ndihmuar të hiqni edhe rrudhat më kokëforta.

Teknologjia e pllakës së hekurit

Pllaka e posaçme me dizajnin e saj me 3 faza garanton një shpërndarje ideale të avullit. Teknologjia e hekurosjes në tre faza përfshin proceset e lagies, tharjes dhe zbutjes. Ky proces i hekurosjes, së bashku me rregullimin e sofistikuar të kanaleve të avullit, e bën hekurosjen të rehatshme dhe më pak stresuese.

AdvancedSteam System

Mos lini asgjë në rastësi kur vjen puna te hekurosja. Ju mund të mbështeteni në sistemin e avancuar AdvancedSteam me një prodhim optimal dhe të fuqishëm avulli. Kjo lejon një shpërndarje të barabartë të avullit dhe deptërtim më të thellë në rroba duke e bërë hekurosjen më të lehtë për ju.

2400 watt

Një ngrohje e shpejtë në një fuqi midis 2400 dhe 2500 watt.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0743
Fuqia (W) 2400
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 320 ml
Gjatesia e kordonit 2 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 150 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra E kuqe / E bardhe
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002814681

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni