HEKUR PHILIPS GC2145/20

Garancia: 24 muaj
5.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR PHILIPS GC2145/20
Marka Philips

Anëtarësohu

51 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Fuqia deri në 2100 W për performancë të lartë

Hekuri EasySpeed Plus nxehet shpejt dhe ofron rezultate fantastike të hekurosjes.

Avull i vazhdueshëm deri në 30 g / min për performancë të qëndrueshme

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 30 g / min ju jep sasinë e përsosur të avullit për të hequr në mënyrë efikase të gjitha rrudhat.

Hekurosje vertikale me avull për heqjen e rrudhave në pëlhura të varura

Ky hekur Philips ka një funksion të hekurosjes vertikale nëpërmjet avullit, për heqjen e rrudhave në copa të varura si perdet.

Saktësi e trefishtë për kontroll dhe shikueshmëri optimale

Maja e hekurit ka një saktësi të trefishtë: ka një majë të theksuar, një pjesë të harkuar për kopsat dhe dizajn të hollë që ju mundëson të arrini edhe në zonat më të ndërlikuara, p.sh. midis kopsave.

Sistemi Drip-stop

Sistemi Drip Stop ju lejon të hekurosni pëlhura delikate në temperatura të ulëta pa u shqetësuar për njollat që mund të lënë pikat e ujit.

Rezervuar uji me kapacitet shtesë prej 270 ml për t'u rimbushur më rrallë

Me rezervuarin e ujit prej 270 ml ju mund të hekurosni më shumë rroba, pa pasur nevojë të mbushni rezervuarin shpesh.

Funksioni Calc-Clean për performancë të qëndrueshme të avullit

Ky hekur punon edhe me ujë të rubinetit. Calc-clean është një funksion i integruar i pastrimit për të hequr smërçin dhe për të ruajtur performancën optimale.


Shpërthim avulli deri në 110 g për rrudhat më të vështira

Avulli shtesë prej 110 g ju mundëson të hiqni lehtësisht edhe rrudhat më të vështira.

Pllakë qeramike për hekurosje të lehtë

Pllaka qeramike është rezistente ndaj gërvishtjeve, rrëshqet mirë dhe është e lehtë për t'u pastruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0849
Fuqia (W) 2100
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 270 ml
Gjatesia e kordonit 1.9 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 110g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra Blu
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103839187

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni