HEKUR PHILIPS GC2671/50

Garancia: 24 muaj
6.290 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR PHILIPS GC2671/50
Marka Philips

Anëtarësohu

62 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fuqia deri në 2300 W për nxehje në 30 sekonda

Hekuri EasySpeed Advanced nxehet shpejt dhe ofron rezultate fantastike të hekurosjes.

Avull i vazhdueshëm deri në 35 g / min për performancë të mirë dhe të qëndrueshme

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 35 g / min ju jep sasinë e përsosur të avullit për të hequr në mënyrë efikase të gjitha rrudhat.

Mbushje dhe zbrazje të shpejtë

Një hapësirë e madhe për të mbushur rezervuarin e ujit dhe për ta bërë zbrazjen më të shpejtë.

Saktësi e trefishtë për kontroll dhe shikueshmëri optimale

Maja e hekurit ka një saktësi të trefishtë: ka një majë të theksuar, një pjesë të harkuar për kopsat dhe dizajn të hollë që ju mundëson të arrini edhe në zonat më të ndërlikuara, p.sh. midis kopsave.

Sistemi Drip-stop

Sistemi Drip Stop ju lejon të hekurosni pëlhura delikate në temperatura të ulëta pa u shqetësuar për njollat që mund të lënë pikat e ujit.

Rezervuar uji me kapacitet shtesë prej 300 ml për t'u rimbushur më rrallë

Me rezervuarin e ujit prej 300 ml ju mund të hekurosni më shumë rroba, pa pasur nevojë të mbushni rezervuarin shpesh.

Funksioni Calc-Clean për performancë të qëndrueshme të avullit

Ky hekur punon edhe me ujë të rubinetit. Calc-clean është një funksion i integruar i pastrimit për të hequr smërçin dhe për të ruajtur performancën optimale.


Shpërthim avulli deri në 180 g

Avulli shtesë prej 180 g ju mundëson të hiqni lehtësisht edhe rrudhat më të vështira.

Pllaka qeramike e qëndrueshme për hekurosje të lehtë

Pllaka qeramike është rezistente ndaj gërvishtjeve, rrëshqet mirë dhe është e lehtë për t'u pastruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0848
Fuqia (W) 2300
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 300 ml
Gjatesia e kordonit 2 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 180g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra E bardhe/portokalli
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103858850

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni