HEKUR PHILIPS GC2675/85

Garancia: 24 muaj
6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR PHILIPS GC2675/85
Marka Philips

Anëtarësohu

69 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fuqia deri në 2400 W për nxehje në 30 sekonda

Hekuri EasySpeed Advanced nxehet shpejtë dhe ofron rezultate fantastike të hekurosjes.

Avull i vazhdueshëm deri në 40 g / min

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 40 g / min ju jep sasinë e përsosur të avullit për të hequr në mënyrë efikase të gjitha rrudhat.

Mbushje dhe zbrazje e shpejtë

Një hapësirë e madhe për të mbushur dhe zbrazur rezervuarin e ujit më shpejtë.

Saktësi e trefishtë për kontroll dhe shikueshmëri optimale

Maja e hekurit ka një saktësi të trefishtë. Maja është e hollë, ka një pjesë të harkuar për kopsat dhe një dizajn konik që ju mundëson të arrini edhe në zonat më të ndërlikuara si ajo midis kopsave.

Sistemi Drip-stop

Sistemi Drip Stop parandalon rrjedhjen e ujit dhe ju lejon të hekurosni pëlhura delikate në temperatura të ulëta pa u shqetësuar për njollat që mund të lënë pikat e ujit.

Rezervuar uji me kapacitet 300 ml

Me rezervuarin e ujit prej 300 ml ju mund të hekurosni më shumë rroba, pa pasur nevojë të mbushni rezervuarin shpesh.

Butoni Calc-Clean për performancë të qëndrueshme të avullit

Ky hekur punon edhe me ujë të rubinetit. Calc-clean është një funksion i integruar i pastrimit për të hequr smërçin dhe për të ruajtur performancën optimale.

Kapëse për kabllon për ruajtje të shpejtë dhe të rregullt

Thjesht mbështilleni kabllon rreth bazës së hekurit dhe kapeni me kapësen, kështu që hekuri mund të ruhet me kujdes.


Shpërthim avulli deri në 180 g

Avulli shtesë deri në 180 g ju mundëson të hiqni lehtësisht edhe rrudhat më të vështira.

Pllakë qeramike e qëndrueshme

Pllaka qeramike është rezistente ndaj gërvishtjeve, rrëshqet mirë dhe është e lehtë për t'u pastruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0852
Fuqia (W) 2400
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 300 ml
Gjatesia e kordonit 2 m
Aksesore te ndryshem PO
Presioni i avullit 40 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103858935

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni