Sale HEKUR ROWENTA DA1510F2

HEKUR ROWENTA DA1510F2

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.490 Lekë

Çmimi special 3.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR ROWENTA DA1510F2
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Përmasa kompakte

Ky hekuri me avull do të bëhet shoqëruesi juaj i përsosur falë dizajnit kompakt me një dorezë të palosshme që e bën atë ideal për udhëtime.

Dy fuqi operuese

Hekuri ka dy fuqi operuese 120 V dhe 240 V për prodhim maksimal të avullit dhe rezultate të përsosura të hekurosjes.

Shpërndarje uniforme e avullit

Teknologjia unike dhe e patentuar Microsteam 200 vjen me një pllakë me 200 mikro-vrima për shpërndarje më të mirë të avullit.

Saktësi absolute

Maja e hekurit ofron hekurosje të përsosur në çdo detaj. Do të mund të aksesoni lehtësisht zonat e vështira si jaka, mëngët ose pjesa pranë kopsave.

Kapaciteti i ujit

Rezervuari i ujit ka kapacitet 65ml.

Hekurosje vertikale

Ky hekur ka një funksion të hekurosjes vertikale nëpërmjet avullit, për heqjen e rrudhave në copa të varura si perdet, kostumet ose veshje të tjera të varura.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0365
Fuqia (W) 1000
Lloji i pllakes se hekurosjes Inoks
Funksion anti rrjedhje JO
Funksion anti calc. JO
Kapaciteti i depozites 65 ml
Gjatesia e kordonit No
Aksesore te ndryshem Jo
Presioni i avullit No
Funksion vetepastrues Jo
Ngjyra E bardhe / Blu
Garancia normale 24
Marka ROWENTA
Ean Code 4210101908228

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni