Sale HEKUR TEFAL FV1710E0

HEKUR TEFAL FV1710E0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.990 Lekë

Çmimi special 3.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR TEFAL FV1710E0
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Avull i vazhdueshëm

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 24 g/min siguron hekurosje efektive të të gjitha pëlhurave.

Avull dhe performancë e fuqishme.

Fuqia 1800 W, e kombinuar me prodhimin deri në 80 g/min avull, lejon heqjen e shpejtë të rrudhave më të vështira.

Funksion që lehtëson hekurosjen

Hekuri ka një funksion spërkatës për të zbutur pëlhurat dhe për të lehtësuar heqjen e rrudhave të vështira.

Pastrimi i smërçit

Sistemi i largimit të smërçit e bën shumë të lehtë pastrimin e hekurit. Mirëmbajtja e vazhdueshme e tij garanton prodhim të vazhdueshëm të avullit.


Hekurosje vertikale

Një veçori e përshtatshme që ju lejon të rifreskoni dhe të hiqni rrudhat shpejt në rrobat e varura si xhaketat dhe pëlhurat delikate.

Lehtësi në përdorim

Përmasat kompakte të kombinuara me një buton ergonomik të nxjerrjes së avullit dhe pllakën e hekurit që nuk ngjit e bëjnë hekurosjen më të lehtë se kurrë.

Pllakë jo-ngjitëse

Pllaka me veshje jo-ngjitëse siguron një rrëshkitje të lehtë nëpër rroba, duke siguruar një hekurosje të rehatshme dhe shpërndarje të barabartë të avullit në të gjithë sipërfaqen e rrobave.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0840
Fuqia (W) 1800
Lloji i pllakes se hekurosjes Jo ngjites
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 200 ml
Gjatesia e kordonit 1.9 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 80g / min
Funksion vetepastrues JO
Ngjyra Blu / E bardhe
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 7900000180463

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni