Sale HEKUR TEFAL FV3951E0

HEKUR TEFAL FV3951E0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 6.990 Lekë

Çmimi special 4.890 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR TEFAL FV3951E0
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Funksioni Anti-Drip

Kur hekurosni pëlhurat delikate në temperaturë të ulët, funksioni kundra pikimit parandalon që uji të pikojë në rrobat tuaja.

Hekurosje vertikale

Hekurosja vertikale mundëson hekurosjen e shpejtë të rrobave të varura si xhaketat, pëlhura delikate apo perdet.

Sistemi Anti Calc

Ky hekur është i pajisur me një sistem të dyfishtë pastrimi, gjë që e bën jashtëzakonisht të lehtë pastrimin e smërçit. Mirëmbajtja e rregullt siguron prodhimin afatgjatë të avullit.

Funksioni spërkatës

Hekuri ka një funksion spërkatës për të zbutur pëlhurat dhe për të lehtësuar heqjen e rrudhave të vështira.


Maja preçize e hekurit

Maja e këtij hekuri ka një formë të veçantë që e bën më të lehtë hekurosjen ndërmjet kopsave dhe zonave të tjera.

Vendosja automatike e avullit

Me funksionin e rregullimit automatik të avullit, nuk keni pse të shqetësoheni për zgjedhjen e sasisë së avullit. Vetëm zgjidhni temperaturën dhe llojin e pëlhurës që do të hekurosni dhe hekuri do të bëjë gjithçka tjetër.

Avull i vazhdueshëm dhe i fuqishëm

Për të lehtësuar hekurosjen hekuri prodhon avull deri në 35 g/min, gjë që siguron heqjen e lehtë të rrudhave në rroba të thata. Nëse keni nevojë për më shumë avull mund të përfitoni deri në 120g/min me shtypjen e një butoni.

Pllaka e hekurosjes Durilium® AirGlide®

Teknologjia Durilium®AirGlide® e zhvilluar nga Tefal, përdoret nga miliona konsumatorë në mbarë botën. Ofron rrëshkitje të shkëlqyer në rroba, shpërndarje maksimale të avullit dhe hekurosje të shpejtë dhe efikase.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0850
Fuqia (W) 2400
Lloji i pllakes se hekurosjes Durilium
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. JO
Kapaciteti i depozites 270 ml
Gjatesia e kordonit 2 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 120 g / min
Funksion vetepastrues Jo
Ngjyra E bardhe / Blu
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 7900000186304

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni