Sale HEKUR TEFAL FV5630E0

HEKUR TEFAL FV5630E0

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 9.490 Lekë

Çmimi special 6.690 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR TEFAL FV5630E0
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Fuqi 2600W për ngrohje të shpejtë

Hekuri ka fuqi e madhe për ngrohje të shpejtë dhe rezultate perfekte të hekurosjes.

Avull i vazhdueshëm

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 50 g/min ju siguron një sasi të vazhdueshme, ideale të avullit për trajtim efikas të të gjitha rrudhave.

Fikje automatike për më shumë siguri

Kur hekuri është lënë në pozicionin horizontal ai do të fiket automatikisht për 30 sekonda, ndërsa nëse është harruar ndezur në pozicionin vertikal do të fiket për 8 minuta.

Funksioni Anti-drip

Kur hekurosni pëlhurat delikate në temperaturë të ulët, funksioni kundra pikimit parandalon që uji të pikojë në rrobat tuaja.

Kurseni energji me funksionin Eco

Mund të kurseni deri në 20% më shumë energji pa ndikuar në performancën e hekurosjes duke aktivizuar funksionin Eco.


Avull i fuqishëm Turbo Boost

Mund të pëdorni deri në 200 g/min avull me presion të lartë për të hequr rrudhat e forta ose për të rifreskuar veshjet tuaja me hekurosje vertikale.

Grumbulluesi i smërçit

Ky hekur Tefal në pjesën e pasme ka një enë të vogël që grumbullon grimcat e smërçit dhe siguron prodhim të qëndrueshëm të avullit.

Pllaka vetëpastruese Durilium®

Teknologjia Durilium® siguron që hekuri të rrëshkasë lehtësisht në rroba për hekurosje pa mundim. Shtresa katalitike, ndihmon për të mbajtur bazën e hekurit të pastër nga njollat dhe në gjendje të përsosur për një kohë të gjatë.

Vendosja automatike e avullit

Me funksionin e rregullimit automatik të avullit, nuk keni pse të shqetësoheni për zgjedhjen e sasisë së avullit. Vetëm zgjidhni temperaturën dhe llojin e pëlhurës që do të hekurosni dhe hekuri do të bëjë gjithçka tjetër.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0827
Fuqia (W) 2600
Lloji i pllakes se hekurosjes Durilium
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 300 ml
Gjatesia e kordonit 2 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 200 g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra Blu
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3121040062579

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni