HEQES PUSHI PER RROBAT PHILIPS

Garancia: 24 muaj
1.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEQES PUSHI PER RROBAT PHILIPS
Marka Philips

Anëtarësohu

15 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

8,800 xhiro në minutë

Tehet rrotullohen deri në 8,800 xhiro në minutël në mënyrë efektive për të hequr edhe pjesët më të vogla.


Tehe të mëdha, që mbulojnë një sipërfaqe më të madhe të rrobave tuaja

Për shkak të sipërfaqes së madhe të teheve, mbulohet një zonë më e madhe e veshjes, kështu që kur pastrohen rrobat, kërkohen më pak lëvizje dhe rrobat tuaja do të duken si të reja.

Furça e pastrimit

Duke përdorur furçën e pastrimit, mund ta pastroni lehtë pajisjen tuaj pas përdorimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1731
Marka PHILIPS
Perdorimi Heqes pushi
Te tjera No
Ngjyra E bardhe / Blu
Garancia normale 24
Ean Code 8710103660774

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni