SET TASASH TEFAL K3028912

Garancia: muaj
1.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SET TASASH TEFAL K3028912
Marka Tefal

Anëtarësohu

19 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ruajtje perfekte

Tasat kanë kapak të cilat vulosen shumë mirë duke e ruajtur ushqimin të freskët dhe të shijshëm.

Transport pa probleme

Dizajn 100% i papërshkueshëm nga lëngjet i cili shmang çdo rrjedhje aksidentale në lëvizje.

Pa përberje kimike

Seti i tasave nuk përmban materiale të dëmshme BPA kështu që mund të vendosni në mënyrë të sigurt ushqimin e fëmijëve tuaj.

Lehtë për t'u përdorur

Tasat mund t'i fusni në mikrovalë për ngrohje, mund t'i lani në pjatalarëse dhe t'i vendosni në frigorifer mbi njëri tjetrin.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun VA0292
Marka Tefal
Perdorimi Ndares
Te tjera JO
Ngjyra Blu
Garancia normale No
Ean Code 4168430001229

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni