BERESE BUKE TEFAL PF210138

Garancia: 24 muaj
15.790 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BERESE BUKE TEFAL PF210138
Marka Tefal

Anëtarësohu

157 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Përfitoni shijën e gatimit në shtëpi

Kjo pajisje fantastike ka 12 programe automatike për të përgatitur bukën dhe shumë gatime të tjera si brumin për pica dhe makarona, ëmbëlsira, reçel. Përfshin 3 programe gatimi gluten-free.

Bukë e freskët në disa hapa

Gjithçka është automatike. Vendosni brenda përbërësit tuaj, zgjidhni programin e gatimit dhe bërësja e bukës punon për ju, nga përzierja deri në pjekje.

Kontrolli në duart tuaja

Qëndroni në kontroll me panelin e gjerë të ekranit që tregon qartë parametrat dhe kohën.

Tre cilësime të peshës dhe tre nivele të pjekjes

Nga 500 g në 1 kg bukë për famije të mëdha ose të vogla. Përzgjidhni nivelin e pjekjes nga pak i butë deri në shumë krokant.

Lehtë për t'u përdorur dhe për t’u pastruar

Ena e brendshme mund të hiqet dhe nuk ngjit kështu ju mund ta nxirrni bukën lehtësisht. Ju mund ta pastroni atë në pjatalarëse.

Bukë e pjekur në çdo kohë

Ju mund të programomi kohën e ndezjes deri në 15 orë më vonë për bukë të freskët të sapo pjekur. Gjithashtu mund të përdorni funksioni automatik që ruan ngrohtësinë për 1 orë pas pjekjes.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TO0298
Fuqia 650 W
Kapaciteti maksimal 1 Kg
Nr.i funksioneve te gatimit 12
Pjesa e gatimit Material jo ngjites
Opsione te tjera shtese PO
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 7900000141204

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni