BERESE BUKE TEFAL PF240E38

Garancia: 24 muaj
21.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BERESE BUKE TEFAL PF240E38
Marka Tefal

Anëtarësohu

214 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Përfitoni shijen e gatimit në shtëpi

Kjo pajisje fantastike ka 20 programe automatike për të përgatitur bukën dhe shumë gatime të tjera si ëmbëlsira, brumin për pica dhe makarona, reçel, kos, dhe gjizë. Përfshin 3 programe gatimi gluten-free.

Përgatisni bukë të freskët në disa hapa

Gjithçka është automatike. Vendosni brenda përbërësit tuaj, zgjidhni programin e gatimit dhe bërësja i bukës punon për ju, nga përzierja deri në pjekje. Qëndroni në kontroll me panelin e gjerë të ekranit që tregon qartë parametrat dhe kohën.

Tre cilësime të peshës dhe tre nivele të pjekjes

Gatuani 500 g në 1 kg bukë për famije të mëdha ose të vogla. Përzgjidhni nivelin e pjekjes nga pak i butë deri në shumë krokant.

Lehtë për t'u përdorur dhe për t'u pastruar

Ena e brendëshme mund të hiqet, nuk ngjit kështu që ju mund ta nxirrni bukën lehtësisht. Ju mund ta pastroni atë në pjatalarëse.

Përgatitja e prodhimeve të bulmetit

Me enën e dedikuar, përgatisni deri në 1L djathë të freskët ose kos. Përfshin gjithashtu një filtër për të përgatitur gjizë.

Bukë e pjekur në çdo kohë

Ju mund të programoni kohën e ndezjes deri në 15 orë më vonë, për bukë të freskët të sapo pjekur. Gjithashtu mund të përdorni funksionin automatik që ruan ngrohtësinë për 1 orë pas pjekjes.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TO0297
Fuqia 650 W
Kapaciteti maksimal 1 Kg
Nr.i funksioneve te gatimit 20
Pjesa e gatimit Inoks
Opsione te tjera shtese PO
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 7900000141198

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni