Sale BLENDER BEKO TBN6602W

BLENDER BEKO TBN6602W

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 7.490 Lekë

Çmimi special 5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER BEKO TBN6602W
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

4 thika Star Blade

Katër thikat Star Blade prej inoksi kanë një formë të veçantë, ato janë shumë të mprehta dhe të përshtatshme për copëtimin dhe përzierjen e përbërësve tuaj. Përzierja është shumë homogjene për shkak të prerjes preçize.

Funksioni Pulse

Funksioni Pulse dhe 4 shpejtësitë e ndryshueshme përshtaten me përgatitjen e çdo gjëje që preferoni. Me butonin e shpejtesisë, ju mund të rregulloni intensitetin minimal për përbërës të butë dhe intensitetin maksimal për përbërës më të fortë.

Enë qelqi

Blenderi ofron një përzierje të sigurt të pijeve të ftohta dhe supave të nxehta në enën 1,5 litra. Përveç kësaj, komponentët e blenderit janë të ndashëm dhe të sigurt për larje në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0265
Tipi TAVOLINE
Kapaciteti 1.5 Litra
Fuqia 600 W
Materiali i tasit Xham
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje JO
Numri i aksesoreve No
Ngjyra E bardhe / Gri
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842038181
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni