Sale BLENDER BEKO TBP5301X

BLENDER BEKO TBP5301X

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.490 Lekë

Çmimi special 3.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER BEKO TBP5301X
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

E lehtë për t'u pastruar

Aksesorët e shtrydhëses janë të ndashëm dhe mund të pastrohen në mënyrë të sigurtë në lavastovilje.


Blend & Go

Blenderi vjen me dy receta ku mund të përgatisni smoothie, lëngje të ftohta, pije mëngjesore dhe përzierje të pasura në proteina të cilat mund t'i merrni me vete kudo që dëshironi. Kapaku i veçantë ju mundëson të shijoni pijen tuaj të preferuar kudo që të jeni.

25,000 rrotullime për minutë

Falë 25,000 rrotullimeve në minutë, ju mund të përgatisni smoothie në një kohë shumë të shkurtër.

Enë Tritan

Enë të përbëra nga Tritan, një plastikë kundër goditjeve, pa BPA. Në këtë mënyrë mund të jeni të sigurtë se pijet tuaja të preferuara nuk kanë kontakt me substanca që ndikojnë në shëndetin tuaj.

Shtypja e akullit

Katër thika inoksi thyejnë kubat e akullit me prekjen e vetëm të një butoni dhe kështu ju mund të merrni një pije smoothie të shijshme në një kohë shumë të shkurtër.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0279
Tipi TAVOLINE
Kapaciteti Jo
Fuqia 300 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 2
Ngjyra Gri
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842099502
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni