BLENDER BOSCH MMB21P0R

Garancia: 24 muaj
9.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER BOSCH MMB21P0R
Marka Bosch

Anëtarësohu

99 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Funksioni Pulse

Funksioni Pulse dhe 2 shpejtësitë e ndryshueshme përshtaten me përgatitjen e çdo gjëje që preferoni. Me butonin e shpejtesisë, ju mund të rregulloni intensitetin minimal për përbërës të butë dhe intensitetin maksimal për përbërës më të fortë.

Enë qelqi

Blenderi ofron një përzierje të sigurt të pijeve të ftohta dhe supave të nxehta në enën 2.4 litra. Përveç kësaj, komponentët e blenderit janë të ndashëm dhe të sigurt për larje në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0224
Tipi JO
Kapaciteti 2.4 Litra
Fuqia 500 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje Jo
Numri i aksesoreve Jo
Ngjyra E bardhe / E kuqe
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002790312
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni