Sale BLENDER BOSCH MSM66120

BLENDER BOSCH MSM66120

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 8.490 Lekë

Çmimi special 5.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER BOSCH MSM66120
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn ergonomik

Doreza me dizajn ergonomik e blenderit ka një sipërfaqje të butë për më shumë rehati në përdorim. Butonat e mëdhenj lehtësojnë fuksionimin e blenderit.

Funksioni AntiSplash

Spërkatjet gjatë përgatitjes së ushqimit do të mbeten në të shkuarën falë dizajnit të optimizuar të këtij blenderi. Ju punoni thjeshtë dhe mbi të gjitha me pastërti.

Performancë e fuqishme

I fuqishëm me zhurmë dhe dridhje të reduktuara. Motori 600 Watt shkurton kohën e miksimit dhe copëtimit.

Tehe QuattroBlade

Tehët inovativ QuattroBlade ofrojnë cilësi profesionale gjatë miksimit dhe copëtimit. Tehet punojnë me shpejtësi, imtësi dhe kujdes.

12 shpejtësi, mundësi të shumta

Përzieni çfarëdo lloj përbërësi dëshironi pasi blenderi ofron shpejtësinë optimale duke përfshirë dhe opsionin turbo në varësi të fortësisë së tyre.

Materiale cilësore dhe tërheqëse

Materiali prej inoksi i blenderit dhe tehëve të tij siguron lehtësi në pastrim.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0278
Tipi DORE
Kapaciteti 0.6 Litra
Fuqia 600 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 2
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002681450
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni