Sale BLENDER DORE PHILIPS HR1623/00

BLENDER DORE PHILIPS HR1623/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 6.790 Lekë

Çmimi special 5.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER DORE PHILIPS HR1623/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shpjetësi dhe performanca optimale për përzierje më të mirë

Zhvilluar në bashkëpunim me Universitetin prestigjioz të Shtutgartit, Philips ProMix është një teknologji ekskluzive e avancuar që përdor një formë të veçantë trekëndore për të përzjerë ushqimet në mënyrën më të mirë. Ju ofron performancë të shkëlqyer për rezultate të shpejta dhe perfekte.

Butoni Turbo për përbërësit më të vështirë

Me funksionin turbo të blenderit Philips ju mund të copëtoni përbërësit më të vështirë.

Gotë 0.5 L

Me gotën 0.5L ju mund të masni përbërësit për recetën tuaj dhe të përgatisni shpejt supa, pure ose smoothie.

Sistem me 2 butona për të hequr lehtë shufrën e përzierjes

Me sistemin e dy butonave të Philips është e lehtë të hiqni shufrën e përzierjes dhe ta pastroni me lehtësi.

Fuqi motorike 650 W

Fuqi motorike 650W për të grirë çdo përbërës.

Mbrojtja anti-spërkatëse me një formë të veçantë

Forma e valëzuar në pjesën e poshtme të blenderit ju lejon të shmangni spërkatjen dhe ndotjen ndërsa përzierni.

Grini përbërës të ndryshëm

Me ndihmën e blenderit kompakt Philips mund të copëtoni erëza, arra, djathë, çokollatë dhe qepë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0281
Tipi DORE
Kapaciteti 0.5 Litra
Fuqia 650 W
Materiali i tasit No
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 2
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103673651
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni