BLENDER DORE PHILIPS HR1625/00

Garancia: 24 muaj
6.890 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER DORE PHILIPS HR1625/00
Marka Philips

Anëtarësohu

68 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ena 0.5l

Ena prej xhami 0.5l ju mundëson të masni përbërësit për recetën tuaj dhe të përgatisni shpejt supë, pure të ndryshme ose smoothie.

Pastrim i lehtë

Me shtypjen e dy butonave të blenderit Philips është e lehtë të hiqni kokën e blenderit nga pajisja për pastrim të lehtë.

Motor i fuqishëm

Me motorin efuqishëm 650 W mund të përzieni pothuajse çdo përbërës.

Ju mbron nga spërkatja

Forma speciale e valëzuar në pjesën e poshtme të blenderit ju lejon të shmangni spërkatjen dhe derdhjen gjatë përzierjes.

Aksesori shtesë për copëtim

Me aksesorin kompakt të blenderit Philips, ju mund të copëtoni lehtësisht erëza, arra, djathë, çokollatë dhe qepë.

Performancë optimale

Philips ProMix është një teknologji unike dhe e avancuar që përdor një formë të veçantë trekëndore për të krijuar rrjedhjen optimale të ushqimit dhe performancën maksimale për përzierje më të shpejtë dhe të qëndrueshme.

Funksioni Turbo

Me funksionin turbo të blenderit Philips, ju mund të përpunoni edhe përbërësit më të fortë.

Shërben edhe si mikser

Aksesori për rrahje shërben për të përgatitur kremra të ndryshëm, majonezë, brumëra dhe shumë më tepër.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0171
Tipi DORE
Kapaciteti 0.5 Litra
Fuqia 650 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 3
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103673842
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni