Sale BLENDER DORE TEFAL HB64A838

BLENDER DORE TEFAL HB64A838

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.590 Lekë

Çmimi special 4.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BLENDER DORE TEFAL HB64A838
Marka Tefal

Detaje

Aksesori i duhur në kuzhinën tuaj

Blenderi Tefal Optichef 2 në 1 ka një motor të fuqishëm 800 W që ju lehtëson punën në kuzhinë. Përzieni përbërësit thjeshtë dhe shpejt për të përgatitur salca, supa, koktej, pure të shijshme ose ushqim për fëmijë.

10 nivele shpejtësie

Blenderi ka 10 shpejtësi në dispozicion dhe një buton për të arritur direkt fuqinë maksimale. Ena prej 800 ml ju jep mundësi të kontrolloni sasinë e përbërësve të përzier. Tehët përzierëse mund të hiqen dhe të lahen nën ujë të rrjedhshëm.

Dizajn ergonomik

Blenderi ka një formë të posaçme që siguron mbrojtje kundër spërkatjes. Gjatësia e blenderit lejon të përdorni atë drejtpërdrejtë në enën e përzierjes dhe forma ergonomike e dorezës me një siperfaqe të butë jo rrëshqitëse do ta bëjë më të lehtë përdorimin.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0298
Tipi DORE
Kapaciteti 0.8 Litra
Fuqia 800 W
Materiali i tasit No
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje No
Numri i aksesoreve 1
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 7900000192336
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni