BLENDER FUEGO BL-120B

Garancia: 12 muaj
4.590 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BLENDER FUEGO BL-120B
Marka Fuego

Detaje

Fuqia 600 W

Me fuqinë e motorit prej 600 W dhe dy nivelet e shpejtësisë ju mund të copëtoni lehtë përbërësit tuaj.

Kapaciteti i enës 1.5 L

Ena me një kapacitet prej 1.5 litra ju jep smoothie të shijshme për t’i ndarë me të gjithë familjen.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0208
Tipi JO
Kapaciteti 1.5 Litra
Fuqia 600 W
Materiali i tasit Jo
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje Jo
Numri i aksesoreve Jo
Ngjyra E zeze / Gri
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000137672
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni