Sale BLENDER PHILIPS HR2100/00

BLENDER PHILIPS HR2100/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.790 Lekë

Çmimi special 4.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER PHILIPS HR2100/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor me fuqi 400 W

Motor i fuqishëm 400 W për përzierje të lehtë.

Mund të lahet në lavastovilje

Të gjitha pjesët e lëvizshme të blenderit mund të pastrohen në pjatalarëse.


ProBlend me 3 tehe

Thikat e reja janë projektuar për përzjerje dhe prerje të përbërësve në mënyrë efektive kështu që mund të bëni smoothie të shëndetshme për ju dhe familjen tuaj.

Nivelet e shpejtësisë

Përzieni me shpejtësi të ndryshme duke e graduar shpejtësinë në përshatje me fortësinë e përbërësve.

Treguesi i bllokimit

Ky tregues i thjeshtë i bllokimit do t'ju njoftojë kur pajisja të jetë gati për t'u përdorur me siguri.

Parandalimi i derdhjes

Dizajni i ri i kanës do të parandalojë derdhjen e lëngut nga muret e saj te cilët gjithashtu janë tejet rezistent.

Opsioni Pulse

Mund të përdorni modalitetin "Pulse" për të kontrolluar shkallën e përzierjes dhe kohën.

Dorezë mbajtëse

Ky model i ri ka një dorezë të rehatshme dhe për të mbajtur kanën me lehtësi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0119
Tipi JO
Kapaciteti 1.5 Litra
Fuqia 400 W
Materiali i tasit SAN
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje Po
Numri i aksesoreve No
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103607250
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni