Sale BLENDER PHILIPS HR2162/90

BLENDER PHILIPS HR2162/90

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 8.890 Lekë

Çmimi special 7.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER PHILIPS HR2162/90
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor me fuqi 600 W

Motor i fuqishëm 600 W për përzierje të lehtë.

Mund të lahet në lavastovilje

Të gjitha pjesët e lëvizshme të blenderit mund të pastrohen në pjatalarëse.


ProBlend 5

Tehe ProBlend 5 për përzierje efektive.

Rezistent ndaj thyerjes

Parandaloni çdo plasaritje me materialin plastik të përforcuar.

Nivelet e shpejtësisë

Përzieni me shpejtësi të ndryshme duke e graduar shpejtësinë në përshatje me fortësinë e përbërësve.

Opsioni Pulse

Mund të përdorni modalitetin "Pulse" për të kontrolluar shkallën e përzierjes dhe kohën.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0200
Tipi JO
Kapaciteti 2 Litra
Fuqia 600 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje Po
Numri i aksesoreve No
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 883216290000
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni