Sale BLENDER TEFAL BL310A39

BLENDER TEFAL BL310A39

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 9.990 Lekë

Çmimi special 7.797 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER TEFAL BL310A39
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Teknologjia Tripl'Ax me 6 tehe

Ky blender ka 6 tehe me funksione të ndryshme për performancë optimale. Dy te drejtuar sipër të cilët nuk lejojnë që të mbetën pjesë pa përzier, dy të drejtuar poshtë që nuk lejojnë grumbullimin në fund të enës dhe dy më drejtim horizontal të cilët janë shumë të mprehtë për rezultate maksimale.

Dy nivele shpejtësie

Mund të zgjidhni midis dy niveleve të shpejtësise për të perzier në mënyrë perfekte të gjithë llojet e përbërësve. Gjatë punës krijohet një rrotullim ciklonik i cili mundëson njëtrajtshmëri të përzierjes tuaj.

I përshtatshëm dhe praktik

Pajisja është e pajisur me një sistem të mbylljes Smart Secure i cili bën që blenderi të aktivizohet vetëm nëse baza është pozicionuar në mënyrë korrekte. Ena e qelqit ka kapacitet 1.75 litra dhe është rezistente ndaj goditjeve termike. Gjithashtu blenderi është shumë i lehtë për t'u pastruar sepse pjesët janë të ndashme dhe mund të lahen në pjatalarëse.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0229
Tipi JO
Kapaciteti 1.5 Litra
Fuqia 500 W
Materiali i tasit Xham
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje Jo
Numri i aksesoreve Jo
Ngjyra Gold / E zeze
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 7900000141105
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni