BLENDER TEFAL HB866A38

Garancia: 24 muaj
12.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER TEFAL HB866A38
Marka Tefal

Anëtarësohu

129 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

20% më efikas për një performancë të jashtëzakonshme përzierëse

Teknologjia ekskluzive dhe revolucionare ActivFlow sjell katër tehe për një performancë të jashtëzakonshme përzierëse. Blender ideal për supa, lëngje frutash, smoothie dhe madje përpunon ushqime të forta.

20 nivele shpejtësie

Mund të kontrolloni plotësisht shpejtësinë falë 20 niveleve të ndryshme dhe funksionit Turbo.

Shprehni kreativitetin tuaj

Seti përmban një gamë të gjerë aksesorësh të cilësisë së lartë: një enë matëse 800 ml, një enë grirëse 500 ml, rrahësen dhe një aksesor të ri për përgatitjen e majonezës. Të gjithë këto aksesorë mund të lahen në pjatalarëse.

Dizajn elegant dhe cilësor

Dizajni i shkëlqyeshëm ergonomik ofron një rehati optimale në dorë. Aksesorë inoksi të një cilësie të lartë që mund të lahen lavastovilje.

Përgatisni majonezë në shtepi

Ky set përmban një aksesor ekskluziv i cili përmban një teknologji speciale për përgatijen e majonezës në shtëpi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0177
Tipi DORE
Kapaciteti 0.8 Litra
Fuqia 700 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 5
Ngjyra Gri
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3016661143908
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni