BLENDER ARIETE AR11-0565

Garancia: 24 muaj
4.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BLENDER ARIETE AR11-0565
Marka Ariete

Detaje

Merrni rezultate optimale të përzierjes

Ky blender Ariete 565 është i përshtatshëm për të bërë një shumëllojshmëri recetash dhe lëngjesh të shijshme nga ushqimi për fëmijët, në koktejet freskuese.

Enë plastike

Blenderi ofron një përzierje të shkëlqyer të përbërësve në enën plastike 1,5 litra. Përveç kësaj, kapaku i blenderit ka një hapësirë, kështu që gjatë procesit të përzierjes ju mund të shtoni përbërës shtesë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0296
Tipi TAVOLINE
Kapaciteti 1.5 Litra
Fuqia 450 W
Materiali i tasit No
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 1
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka ARIETE
Ean Code No
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni