Sale BLENDER BEKO HBS7750X

BLENDER BEKO HBS7750X

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.490 Lekë

Çmimi special 4.090 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER BEKO HBS7750X
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn elegant

Dizajni elegant prej inoksi dhe cilësia superiore bëjnë që ju të shijoni pjatat tuaja të preferuara së bashku me të miqtë tuaj për një kohë të gjatë.

Thika Star Blade

Dizajni i posaçëm i thikave prej inoksi me një formë të veçantë të lakuar dhe funksionin anti-spërkatës, garanton rezultate të shkëlqyera në përgatitjen e supave tuaja të preferuara.

Funksioni turbo dhe shpejtësia e ndryshueshme

Me shpejtësinë e ndryshueshme dhe funksionin Turbo ju mund të zgjidhni një intensitet më të ulët ose më të lartë në varësi të përbërësve që përdorni.

Pastrimi

Komponentët dhe pajisjet e shtrydhësit janë të ndashëm dhe të sigurt për t’u vendosur në pjatalarëse.

Dorezë ergonomike

Shtrydhësja është e pajisur me një dorezë inoksi ergonomike dhe të ndashme, e lehtë për t’u përdorur dhe për t’u pastruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0263
Tipi DORE
Kapaciteti No
Fuqia 750 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve No
Ngjyra E zeze / Gri
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842042089
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni