BLENDER BOSCH MSM14100

Garancia: 24 muaj
4.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER BOSCH MSM14100
Marka Bosch

Anëtarësohu

41 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Mbrojtje kundër spërkatjeve

Sperkatjet e bezdisshme gjatë përgatitjes së ushqimit jane një gjë e së kaluarës në sajë të mikserit Anti Splash me dizajn të optimizuar. Pra, gjithë puna juaj është e lehtë dhe mbi të gjitha e pastër.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0272
Tipi DORE
Kapaciteti Jo
Fuqia 400 W
Materiali i tasit Jo
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve Jo
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 5900215021393
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni