Sale BLENDER BOSCH MSM6B500

BLENDER BOSCH MSM6B500

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 5.990 Lekë

Çmimi special 4.597 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BLENDER BOSCH MSM6B500
Marka Bosch

Detaje

Funksioni AntiSplash

Spërkatjet gjatë përgatitjes së ushqimit do të mbeten në të shkuarën falë dizajnit të optimizuar të këtij blenderi. Ju punoni thjeshtë dhe mbi të gjitha me pastërti.

Thika inoksi

Thikat e reja janë projektuar për përzjerje dhe prerje të përbërësve në mënyrë efektive. Ato mund të presin arra, erëza, qepë, djath etj.

Pastrim i lehtë

Blenderi është i lehtë për t'u pastruar pasi mund të lahet së bashku me aksesorët e tij në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0082
Tipi DORE
Kapaciteti No
Fuqia 350 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje JO
Numri i aksesoreve 3
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002420165
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni