Sale BLENDER DORE PHILIPS HR1600/00

BLENDER DORE PHILIPS HR1600/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 3.790 Lekë

Çmimi special 2.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER DORE PHILIPS HR1600/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Motor i fuqishëm 550 W

Motori i fuqishëm 550 W ofron rezultat optimal edhe për përbërësit më të fortë.


Performancë optimale e përzierjes

Philips ProMix është një teknologji unike dhe e avancuar që përdor një formë të veçantë trekëndore për të krijuar lëvizje optimale të përbërësve dhe performancë maksimale për përzierje më të shpejtë dhe më të qëndrueshme.

Pastrim i lehtë

Me shtypjen e dy butonave është e lehtë të hiqni kokën e blenderit për pastrim të lehtë.

Përdorim i lehtë

Ka vetëm një buton për përdorim të lehtë.

Përshatje në dorën tuaj

Blenderi ka një dizajn të hollë që përshatët në mënyrë perfekte në duart tuaja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0116
Tipi DORE
Kapaciteti 0.5 Litra
Fuqia 550 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje JO
Numri i aksesoreve No
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 883160000300
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni