Sale BLENDER DORE TEFAL HB101138

BLENDER DORE TEFAL HB101138

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.290 Lekë

Çmimi special 3.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER DORE TEFAL HB101138
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shijoni gatime perfekte

Me blenderin Turbomix Plus përgatitja e gatimeve tuaja është më e lehtë se kurrë. Shijoni pjata perfekte dhe të paharrueshme.

Lehtësi në përdorim

Blenderi është shumë i lehtë për t'u përdorur, me shtypjen e një butoni të vetëm.

Pastrim i lehtë

Aksesorët mund t'i pastroni shumë lehtë në pjatalarëse.

Krijoni më shumë hapësirë

Sistemojeni lehtësisht blenderin Turbomix Plus në kuzhinën tuaj duke e varur në mbajtëset e dedikuara në kuzhinë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0180
Tipi DORE
Kapaciteti 0.8 Litra
Fuqia 350 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 1
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3016661144196
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni