Sale BLENDER FUEGO GS-605

BLENDER FUEGO GS-605

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 5.490 Lekë

Çmimi special 3.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER FUEGO GS-605
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fuqia 800 W

Me fuqinë e motorit prej 800 W dhe dy nivelet e shpejtësisë ju mund të copëtoni lehtë përbërësit tuaj.

Kapaciteti i enës 1.5 L

Ena me një kapacitet prej 1.5 litra ju jep smoothie të shijshme për t’i ndarë me të gjithë familjen.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0286
Tipi TAVOLINE
Kapaciteti 1.5 Litra
Fuqia 800 W
Materiali i tasit Xham
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje No
Numri i aksesoreve No
Ngjyra Gri
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code No
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Vlerësimet e përdoruesëve

1 oggetto(i)

për faqe
Vlerësime nga Ronaldo
Vlerësimi
(publikuar në 10/03/2019)

1 oggetto(i)

për faqe

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni