BLENDER FUEGO NR-875

Garancia: 12 muaj
4.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER FUEGO NR-875
Marka Fuego

Anëtarësohu

44 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fuqia 800 W

Me fuqinë e motorit prej 800 W, ju mund të copëtoni lehtë përbërësit tuaj.

Aksesor shtesë

Bashke me blenderin e dorës ju merrni një enë për përzierje, një rrahëse dhe një grirëse.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0230
Tipi DORE
Kapaciteti 0.6 Litra
Fuqia 800 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje JO
Numri i aksesoreve 2
Ngjyra Gri
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000143321
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni