Sale BLENDER FUEGO WBL-12

BLENDER FUEGO WBL-12

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 2.990 Lekë

Çmimi special 2.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BLENDER FUEGO WBL-12
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fuqia 350 W

Me fuqi 350 W, dy nivelet e shpejtësisë dhe tehet prej çeliku, ju do të mund të copëtoni lehtësisht përbërësit tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0288
Tipi DORE
Kapaciteti No
Fuqia 350 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 1
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code No
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni