Sale NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005EC

NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005EC

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 5.990 Lekë

Çmimi special 4.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005EC
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Merrni të gjitha vlerat ushqimore

Me Fuego NUTRIBLENDER tashmë frutat, perimet dhe arrat mund të bluhen dhe copëtohen deri në formën e tyre më të tretshme përpara se të konsumohen duke bërë që organizmi juaj të përthithë vlerat më të mira ushqyese të tyre.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BL0304
Tipi TAVOLINE
Kapaciteti 1 Liter
Fuqia 600 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve 3
Ngjyra E zeze / Gri
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code No
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni