Sale FRITEZE TEFAL FF230831

FRITEZE TEFAL FF230831

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 7.990 Lekë

Çmimi special 6.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FRITEZE TEFAL FF230831
Marka Tefal

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Madhësi kompakte

Përmasat janë të vogla por ju mundëson gjithçka që ju nevojitet. Friteza Principio mund të përgatisë deri në 600 g patate të skuqura. Mund të përgatisni çdo ushqim për 1 ose 2 persona në çdo kohë pa ndonjë vështirësi.

Siguria në radhë të parë

Për sigurinë tuaj, Principio ka një shtresë mbrojtëse të jashtme që qendron e ftohtë.

Ruajtje dhe pastrim i thjeshtë

Permasat janë shumë kompakte, kështu që ju mund të ruani këtë fritezë kudo në kuzhinën tuaj. Shporta e brendshme dhe doreza mund zhvendosen dhe të lahen shumë lehtë në pjatalarëse.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FR0135
Fuqia (Wat) 1000
Depozite e levizshme Po
Materiali i depozites Alumin
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.2
E lashme ne lavastovilje Po
Komandimi Mekanik
Buton ON/OF Po
Ngjyra E zeze
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3045386376711

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni