FRITEZE TEFAL FF162131

Garancia: 24 muaj
11.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FRITEZE TEFAL FF162131
Marka Tefal

Anëtarësohu

119 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Patate me ngjyrë të artë dhe krokante

Për të përgatitur patate të skuqura krokante (French fries), të shijshme dhe të shëndetshme, ju nevojitet një fritezë cilësore. Kjo fritezë Tefal ka një veshje të jashtme që izolon nxehtësinë dhe sistemin e sofistikuar Filtra One që siguron që vaji të qendrojë gjithmonë i pastër, i shëndetshëm dhe të përdoret më gjatë.

Largimi i mbetjeve nga vaji

Përveç sistemit të filtrimit ekskluziv, ku vaji filtrohet përmes një filtri metalik, për të larguar çdo mbetje, Tefal FF162131 mund të përdoret me siguri të lartë sepse muret e saj mbeten të ftohta duke ju mbrojtur nga djegiet nëse e prekni aksidentalisht. Dizajni vjen me një ngjyrë të bardhë dhe një formë të këndshme të rrumbullakët.

Lehtësi në përdorim

Përgatitja e gatimeve është shumë e lehtë dhe e rehatshme. Në varësi të llojit të ushqimit që doni të skuqni, ju mund të vendosni temperaturën nga 150°C deri 190°C për të arritur një rezultat të përsosur. Falë kapakut transparent mund të shikoni me vëmendje procesin e përgatitjes. Gjithasthu friteza është e lehtë për t'u pastruar me një sfungjer sepse ka sipërfaqe që nuk ngjit. Filtri dhe shporta mund të zhvendosen dhe të lahen në pjatalarëse. Përmasat janë ideale për kuzhina me hapësirë të vogël.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FR0107
Fuqia (Wat) 1900
Depozite e levizshme Po
Materiali i depozites No
Kapaciteti i depozites (Litra) 2.1
E lashme ne lavastovilje Po
Komandimi Mekanik
Buton ON/OF Po
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka TEFAL
Ean Code 3045386351862

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni