Sale GRILE PHILIPS HD4419/20

GRILE PHILIPS HD4419/20

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 12.390 Lekë

Çmimi special 10.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

GRILE PHILIPS HD4419/20
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Hapësira e grumbullimit të yndyrës

Yndyrnat e tepërta absorbohen në një tabaka i cili është i lehtë për t'u pastruar.

Ruan aromën dhe shijen

Temperatura e lartë e pllakës elektrike të grilës Philips ruan të gjitha lëngjet dhe shijen e ushqimit. Kjo është për shkak se ushqimet, sapo vijnë në kontakt me nxehtësinë, formojnë një kore të shijshme që ruan të gjithë shijen dhe aromën.

Shijoni ushqimin aq të pjekur sa ju pëlqen

Pllaka e pjekjes ju jep mundësinë të zgjidhni midis sipërfaqes në formë grile për t'i dhënë ushqimit efektin e pjekjes në zgarë ose sipërfaqes së sheshtë e cila është e përshtatshme për tiganisje dhe pjekje të copave të vogla të ushqimit.

Temperaturë e rregullueshme

Temperatura e rregullueshme siguron rezultate perfekte për çdo ushqim.

Fuqi e lartë për ngrohje të shpejtë

Fuqia e lartë e pajisjes mundëson që skara të nxehet në pak sekonda, duke arritur temperaturën e funksionimit shumë shpejt dhe duke kursyer kohë të çmuar. Sipërfaqja jo-ngjitëse nuk lejon që grimcat e ushqimit të ngjiten.

Pastrim i lehtë

Pjesët e lëvizshme të grilës mund të hiqen dhe të lahen në lavastovilje.

Lehtësi në ruajtje

Grila ka një dizajn elegant dhe nuk zë vend në kuzhinën tuaj pasi mund të ruhet në pozicionin vertikal.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun GL0054
Marka PHILIPS
Fuqia 2000-2300 W
Pjeset e lashme ne lavastovilje PO
Lloji i materialit te griles Alumin
Ngjyra E zeze
Dimensionet 52 x 31 cm
Garancia normale 24
Ean Code 8710103407843

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni